اصول مراقبت از پوستهای روشن

اگر دارای پوست روشنی هستید، حتما می‌دانید مراقبت از آن چقدر می‌تواند چالش برانگیز باشد. لوازم آرایش، برنزه کننده‌ها و باقی محصولات معمولا برای پوست‌های تیره‌تر ساخته شده‌اند، بنابراین ممکن است ندانید بهترین محصول برای پوستتان کدام است . بخاطر اخطارها درباره‌ی سرطان پوست و عوارض اشعه‌ی آفتاب هم، بهتر است پوست روشن، بطور سالیانه مورد معاینه و بررسی برای وجود بیماری‌های احتمالی قرار بگیرد. با مراقبت از پوستتان و انتخاب محصولات درست، می‌توانید پوست خود را سالم نگه دارید

فواید روغن های طبیعی

این روغن ها کاربردهای متعدد و متنوعی دارند و خواص شان آنقدر زیاد است که نمی توان آنها را فقط مختص پوست و مو دانست . برای آشنایی با خواص روغن ها ، به تأثیرات چند نمونه مهم از روغن های میوه ای یعنی روغن زیتون و روغن بادام بر سلامت پوست و مو پرداخته ایم .

فواید روغن های طبیعی

روغن های گیاهی از دیرباز برای مصارف زیبایی و سلامت پوست و مو کاربرد داشته اند و در حال حاضر نیز با وجود تنوع لوسیون ها و کرم های زیبایی موجود در بازار ، باز هم برخی از افراد از روغن های میوه ها برای زیبایی پوستشان استفاده می کنند .

پنج حرف کلیدی سرطان پوست

حتی در صورتی که تمام سال ، استفاده از کرم های ضد آفتاب را فراموش نکرده باشید و همه اصول مراقبت از پوست را هم مو به مو اجرا کرده باشید ، باز هم این مهم است که نسبت به علائم و نشانه های هشدار دهنده اولیه انواع سرطان پوست ، گوش به زنگ و مراقب باشید .

! جوانسازی پوست با معجزه یخ

داشتن پوست صاف بدون لک، آکنه، سیاهی و گودی زیر چشم آن هم برای همیشه کار سخت و طاقت فرسایی است . شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که راز زیبایی ملکه برفی در چیست ؟ باید در جواب آن به شما بگوییم راز این زیبایی در یخ های اطراف آن است.

استحمام ؛ 5 اشتباه رایج ، 5 پیشنهاد ساده

آیا شما هم جزء آن گروه از افرادی هستید که عادت به دوش گرفتن روزانه دارند و پس از دوش گرفتن هم با مشکلات مختلفی مانند خشکی ، التهاب و خارش پوست مواجهه می شوند ؟

! ترمیم لازم نیست کوتاهش کنید

موخوره زمانی ایجاد می شود که کورتکس یا همان لایه داخلی مو آسیب جدی دیده و این آسیب به هیچ وجه ترمیم پذیر نیست و به اصطلاح زمانی که موخوره ایجاد شود دیگر کار از کار گذشته است .

وقتی قارچ ها به پوست حمله می کنند

قارچ ها جاندارانی هستند که در محیط زیست ما و در کنار ما زندگی می کنند و در هوا، خاک ، آب ، گیاهان و حتی انسان ها نیز معمولاً به وفور یافت می شوند.

! ضد آفتاب هایی که می توان خورد

شاید باور نکنید اما دنبال کردن رژیم غذایی مدیترانه نیز می تواند احتمال به سرطان پوست را کاهش دهد و روند پیری پوست را به تأخیر بیندازد .

<<< 1 2 3 4 5  ... >>>